This Ugly Yet Beautiful World | Full Metal Panic? Fumoffu BD Subtitle Indonesia | 2 StΓΌck EU Kfz-Kennzeichen | 460 x 110 mm | Nummernschilder | Autokennzeichen

Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema (Official Video)


Kejsi Aliaj
Kejsi Aliaj

Irkenc je nje super kengetar

Vor 39 Minuten
Florjandaa Morinaa
Florjandaa Morinaa

Pse po shkru palithje nuk shkru qashtu ethe nuk di shka ashte ma shpari ata qika e Di shka ashte nuk jam intereshuare um per ksi sene a ke kry shkoll ti se po fol palithje nue nuk jame ni feme se shkoje napere hotela ata kurvate shkoj ethe dine shka ashte OK shkru Kure ta se

Vor 9 Stunden
Erjon Gashi
Erjon Gashi

shum bashkpunim imir bravo 1 jeni ne bot

Vor 14 Stunden
Lumturije Baftiu
Lumturije Baftiu

Shum kemg e bukur bravo kaltrina

Vor 15 Stunden
Mexhid Imeri
Mexhid Imeri

Keto kenge jane te rralla ....fantastike ju lumte

Vor 16 Stunden
Linda Vatnikaj
Linda Vatnikaj

😍

Vor 22 Stunden
Meri Bakalli
Meri Bakalli

Super kenge , epoka e Irencit bravo.

Vor Tag
Luani Yt
Luani Yt

Kenge e bukur Kthema.....

Vor Tag
Jona Jona matmuja
Jona Jona matmuja

Shumummmmmmmmmmm e bukur kenga urime zoti u rujt te dyveβ­οΈβ­οΈπŸ˜˜πŸ˜˜πŸ’‹β€οΈβ€οΈβ€οΈβ€οΈβ€οΈβ€οΈβ€οΈβ€οΈβ€οΈ

Vor Tag
JU.01
JU.01

you are the best

Vor Tag
Elena Aleks Herta
Elena Aleks Herta

Super kΓ«ng KΓ«ngtar njish πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘Œ

Vor 2 Tage
Nora Troci
Nora Troci

Omg this voice😭😭😍😍

Vor 2 Tage
Albina Nikqi Albina Nikqi
Albina Nikqi Albina Nikqi

😚😚😚😚😚😚

Vor 2 Tage
Elidon Stenaj
Elidon Stenaj

Like per mundimin e atyne qe hupin koh per persona t'pa vler πŸ‘ŒβœοΈ

Vor 2 Tage
Seada Sina
Seada Sina

Bravo

Vor 2 Tage
Gerion Hyska
Gerion Hyska

super kenge 😭😭😭

Vor 2 Tage
Manda Nure
Manda Nure

Super kenge😍

Vor 2 Tage
Dhurata Dora
Dhurata Dora

Shum zΓ«rin e mir ky Irkenci mendoj se Γ«shte me i Miri ne estrad

Vor 2 Tage
anastasia anna
anastasia anna

☹️☹️

Vor 2 Tage
Besa Paqa
Besa Paqa

SuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppeeeeeeeerrrrrrrrrrrrπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£πŸ˜£

Vor 2 Tage
Hacer Demirhan
Hacer Demirhan

Love this song❀ From Turkey πŸ‡ΉπŸ‡·πŸ’œ

Vor 2 Tage
Jorida Sulejmani
Jorida Sulejmani

😍😍😍😍😘

Vor 2 Tage
cool girls
cool girls

Like kush osht ktu para se mu ba hit

Vor 2 Tage
Xhulia G
Xhulia G

Hit i padiskutuar, pershendetje nga gjermania

Vor 2 Tage
Nela Ndreu
Nela Ndreu

kthema ❀ qe ta dhashe ti se meriton met dashte .nk e di a ta kam than sa kam vujt un kur u ndam .😒😒 ..... nje balade me ndjenja dashurie .nje bashkpunim super i dyve kengetarve te latentuar .Bravoooo πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘πŸ‘πŸ‘

Vor 2 Tage
NaQo 007
NaQo 007

Kaltrina ze qe nuk harrohet leht πŸ‘πŸ‘

Vor 2 Tage
Laura Sandria
Laura Sandria

#1 ne zvicerr😍😍😍😍😍

Vor 3 Tage
vAzoCkt TV
vAzoCkt TV

Oke

Vor 3 Tage
Flogerta Lloba
Flogerta Lloba

Kenga me e bukur qe kam nigju naj hereeeeeee , 😍😍😍😍😍😍😍

Vor 3 Tage
Valentina Stollaj
Valentina Stollaj

Super kengπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘Œβ€πŸ‘πŸ‘πŸ‘

Vor 3 Tage
Laja Nela
Laja Nela

πŸ˜πŸ˜πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’žπŸ’πŸ’πŸ’πŸ’πŸ’ŸπŸ’ŸπŸ’ŸπŸ’ŸπŸ’ŸπŸ’ŸπŸ’Ÿ

Vor 3 Tage
Xhoana Cullhaj
Xhoana Cullhaj

Kush tjetër po pret nji bashkëpunim me ylli limani? 😍😍 Always the best ❀ lov u

Vor 3 Tage
Lulkuqe
Lulkuqe

πŸ‘πŸ»

Vor 3 Tage
It's V
It's V

Kte keng e degjoji 100 here ne dit dje me pelqen shum

Vor 3 Tage
EGLI
EGLI

Super fare

Vor 3 Tage
bella dream
bella dream

πŸ˜šπŸ˜šπŸ˜šβ€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€β€πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”πŸ’”

Vor 3 Tage
Valmira Rudaj
Valmira Rudaj

Sehr schΓΆn Kaltrina SelimiπŸ˜πŸ’Ž

Vor 3 Tage
Geraldina Dushku
Geraldina Dushku

Wau super kenge dhe super ze bravo irkenc suksese β™₯ β™₯ β™₯ β™₯ β™₯

Vor 3 Tage
Viola viola
Viola viola

πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ€—πŸ€—πŸ€—πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

Vor 3 Tage
Joshua Mink
Joshua Mink

Langweilig

Vor 3 Tage
Drin Memeti
Drin Memeti

Super bashkΓ«punimi πŸ‘

Vor 3 Tage
Adi Adi
Adi Adi

Eh si gjithmon keng qe te kenaq shpirti ben Irkenc Hyka bravo πŸ‘πŸ‘ flm qe na dhuron kaq keng te bukura 😘😘 love you 😍😍

Vor 3 Tage
Massimo Di Monte
Massimo Di Monte

Shume e bukur kjo kenge .

Vor 3 Tage
era 99
era 99

irkenc si gjithmon i mrekullueshem me kenget qe kendon ❀❀❀

Vor 3 Tage
bona zenelaj
bona zenelaj

😒😒

Vor 4 Tage
Berisha Berish
Berisha Berish

e mir aa....

Vor 4 Tage
Bahri Ujupi
Bahri Ujupi

super hit

Vor 4 Tage
Trap
Trap

How the fuck did it go to #1?

Vor 4 Tage
Mattsson 1
Mattsson 1

Nul

Vor 4 Tage
Redi Stiven
Redi Stiven

Nuk na zhgënjen asnjehere gjithmonë kenaqesi të degjosh zerin e ketij djali vertet të talentuar 🌞

Vor 4 Tage
Bekim Sefedini
Bekim Sefedini

Kallne ma shpesh

Vor 4 Tage
ASK55
ASK55

Woaw this guy is hottttt

Vor 4 Tage
diese _Kurdin01
diese _Kurdin01

Deutsche???πŸ˜…πŸ˜‚β€οΈ

Vor 4 Tage
Voca itali
Voca itali

Ohh Shum kenge e qellume πŸ’”πŸ‘πŸ’˜πŸ‘πŸ‘‘πŸ°β­πŸ™πŸ™πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

Vor 4 Tage
Nora Nora
Nora Nora

i loveee it

Vor 4 Tage
Lannda Ak
Lannda Ak

Kaltrina πŸ‘ŒπŸ‘Œβ€

Vor 4 Tage
Mergim Hasanaj
Mergim Hasanaj

DΓ«gjoje kΓ«ngΓ«n nΓ« spotify http://open.spotify.com/user/31revyagh3vqw6cfwesrsyg7fpee/playlist/0PObB1lv4Ok0wj2shL8Iug?si=ErEJXbBhSSmkFvJdO42ZCQ

Vor 4 Tage
Ajni Xhesi
Ajni Xhesi

Je kengetari im i preferum..kenget e tua te prekin ne zemer . Hallall lart e me lart

Vor 4 Tage
Loreta Gashi
Loreta Gashi

Une Jam italiana po di me foto ship

Vor 4 Tage
Loreta Gashi
Loreta Gashi

Sum i biker osht a po

Vor 4 Tage
Miranda Kasa
Miranda Kasa

Bravo IRKENC HYKA

Vor 4 Tage
Mevi Shehu
Mevi Shehu

Nje nga ato kenget qe e degjon mengjes , dreke , darke edhe nuk te merzitet. Very beautiful song β™₯️

Vor 4 Tage
S U P R E M Ez
S U P R E M Ez

I like this song! Like if you do too!

Vor 4 Tage
Mirsad Rexhaj
Mirsad Rexhaj

Kombinim Fantastik!

Vor 3 Tage
Clarek Milina
Clarek Milina

β™₯β™₯β™₯β™₯β™₯

Vor 4 Tage
leo-luca team
leo-luca team

FΓΌr alle deutsche schaut mal bei meinem Kanal vorbei ich rape und bin 12 schaut bitte vorbei

Vor 4 Tage
DIVA 4EVER
DIVA 4EVER

Mbaresi dhe tek kjo keng

Vor 4 Tage
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao

super superπŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

Vor 4 Tage
Anna Konomi Troka
Anna Konomi Troka

Sa bukur

Vor 5 Tage
Vali Dora h
Vali Dora h

Favorite πŸŽΆπŸŽ΅πŸ”Š

Vor 5 Tage
Atlantis Art
Atlantis Art

J'aimes assez bien mΓͺme si je comprend pas vΓ΄tre langues

Vor 5 Tage
Atlantis Art
Atlantis Art

πŸ’™

Vor 5 Tage
Nantia Ever
Nantia Ever

❀

Vor 5 Tage
Sokol Shqipe
Sokol Shqipe

Akoma po vuaj πŸ˜”

Vor 5 Tage
Anxhela Hysa
Anxhela Hysa

Super keng ❀️❀️

Vor 5 Tage
Eraldo Xhelili
Eraldo Xhelili

Irkenc, faleminderit qΓ« riktheve pΓ«rsΓ«ri kΓ«ngΓ«taren Kaltrina Selimi nΓ« muzikΓ«. Dhe pΓ«r ne fansat qΓ« duam zΓ«rin, kΓ«ngΓ«t, muzikΓ«n tΓ«nde bΓ«hu mΓ« prezent me intervista nΓ« gazeta, radio & televizion. Duam tΓ« njohim mΓ« shumΓ« Irkencin.

Vor 5 Tage
HR 13
HR 13

BIG BIG. Love from Croatia! Obozavam pjesmu! ❀️❀️❀️❀️

Vor 5 Tage
Ndero Lima
Ndero Lima

VetΓ«m njerzit e shkolluar dhe artista te vertet te muzikes mund ta bejne nje keng te tillΓ« , keng e bukur e klasit te pare qe nuk pershkruhet me fjal , gjithcka perfekt teksti dhe melodia . Ju lumtΓ«

Vor 5 Tage
Mirjana Morina
Mirjana Morina

Komplimente per kenget Irkenc si gjithmone na kenaq , suksese e gjithmone lart e me lart πŸ€—β˜Ί

Vor 5 Tage
Samire Pllana
Samire Pllana

Teper mire hitttttt ju pershendes

Vor 5 Tage
Fatime Gjoka
Fatime Gjoka

KengΓ« shumΓ« e bukur like komentit nese mendoni se esht njΓ«. hit shum i bukurΓ«!πŸ™ˆ

Vor 5 Tage
Driton Kelmendi
Driton Kelmendi

Kengtari lrkenc dhe kaltrina selimi dy kengtare ma te mir sukese per juve dyve like bon β™₯️β™₯οΈπŸ˜˜πŸ˜˜β€οΈβ€οΈπŸ‘Œ

Vor 5 Tage
Elida Hajdari
Elida Hajdari

Ty te rujt zoti se ti te knaq shpirtin. Ne cdo keng tenden aty gjej veten.bravo Irkenc

Vor 5 Tage
nsadriu
nsadriu

Shum kΓ«ngΓ« e bukur qΓ« tΓ« prek nΓ« shpirt.Suksese tΓ« dyve!

Vor 5 Tage
Dosier K
Dosier K

Mashum se 100 milion view meriton Big up πŸ”Š

Vor 5 Tage
Burim Sadiku
Burim Sadiku

Flori kendon bukur dhe eshte face,po edhe ky po kendojka bukur suksese

Vor 5 Tage
Elsuida Balozi
Elsuida Balozi

Like like like πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘Zoti te rujt Irkenc Hyka πŸ™Perfekt !πŸ‘Œ

Vor 5 Tage
ornela ornela
ornela ornela

Shyqyr me ne fund nje kenge qe nuk perdoret dialekti kosovarπŸ‘€πŸ™πŸ»!!

Vor 5 Tage
It's Got Talent
It's Got Talent

Quhet e folme , praktikoni se pari Γ§asje te duhur termeve pastaj komento !

Vor 5 Tage
Megi Rexhepi
Megi Rexhepi

A e njef butrint imerin

Vor 5 Tage
It's V
It's V

Super

Vor 5 Tage
Xheni Shuaipi
Xheni Shuaipi

Ca zeri ka Irkenc Hyka 😍😍😍

Vor 5 Tage
Keye /
Keye /

In tendenza in Italia, visual comprate?

Vor 5 Tage
Klea Turku
Klea Turku

πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ’žπŸ’ž

Vor 5 Tage
Manu intaglio
Manu intaglio

😍😍😍😍😍

Vor 5 Tage
Eni Eni
Eni Eni

πŸ’”πŸ˜–πŸ˜žNuk ia vlen te qash per dike qe nuk di te vlersoj ty dhe zemren tende πŸ˜žπŸ˜–πŸ’”

Vor 5 Tage
Eni Eni
Eni Eni

+ariana Bregasi Uuuuu vertet nuk e dija flm qe ma the

Vor 5 Tage
ariana Bregasi
ariana Bregasi

Pershendetje. Jeni gabim.

Vor 5 Tage
Xhuana Biba
Xhuana Biba

Kthema zemren qe ta dhash ti se meriton me tdasht. Super hit .like kush mendon si un 😊

Vor 5 Tage
Kelem File
Kelem File

Kthema kohen qe kam humb Kthemi lotet kethmi plumb....πŸ˜‚

Vor 5 Tage
Fatmir Spahiu
Fatmir Spahiu

Kthema ❀️ qe ta dhashe

Vor 5 Tage
Kelem File
Kelem File

Gjith jeten mdhe dashni po dashni helm😩😩😩😭😭

Vor 5 Tage
Doruntina Mustafi
Doruntina Mustafi

Kta qe i kan ba dislike jan do kojshi tmi qe e kan mar inati prej zerit qe po ja lshoj kur pe ndegjoj πŸ˜‚πŸ˜‚

Vor 5 Tage
Ervis Hasa
Ervis Hasa

Tekse dhe muzik shum te mira pa banalitete ben Irkenci me verte po behet i fort ne treg bravo

Vor 5 Tage

NΓ€chstes Video